fbpx
Odpala się!
NEWS

Sprzęgło, jedynka… I gaz! Czyli motoryzacja na mój sposób.

Ford Mustang GT 2018

Co zrobić, jeśli motoryzacja to coś, o czym ciągle chcesz gadać, a bliscy i znajomi zaczynają cię przez to nienawidzić? Odpowiedź jest jedna – zacznij męczyć tym innych i załóż blog motoryzacyjny lub videoblog. Właśnie dlatego teraz czytasz ten tekst. 

ALE CZEMU BLOG?


Kanał Wysokie Obroty na YouTube istnieje i będzie istniał ciągle, jednak w nieco innej formie. Chcę, żeby na nim pojawiały się nieco poważniejsze materiały, jak testy, relacje lub porównania. Z kolei tu będę pisał to, co do tej pory było w formie wideo, czyli moje przemyślenia i opisy samochodów i motocykli. Co więcej, pojawią się też tu nowości ze świata motoryzacji i wszystkiego, co z nimi związane – w tym sport i gry. Czasem będziecie mogli przeczytać o mojej drugiej, obok samochód i motocykli pasji, czyli fotografii. I to już całkiem niedługo, ponieważ miałem okazję pracować z autem, który jest większa ikoną USA, niż Statua Wolności, Hollywood i hamburger. Mowa oczywiście o Fordzie Mustangu, ale więcej o tym w kolejnym wpisie (tak, był najnowszy GT).

Towarzystwo było zacne. Jednak więcej w kolejnym wpisie.

CO DALEJ?


Wszystko chce utrzymać w luźnym i humorystycznym klimacie, jak starałem się to robić do tej pory na YouTube. Oczywiście będzie tu znacznie więcej publikacji. Nagrywanie i montaż zabiera ogromną ilość czasu… Jednak ciągle zachęcam do odwiedzania kanału i śledzenia tego, co tam się pojawia – YouTube Wysokie Obroty. Motoryzacja to coś o czym uwielbiam pisać, a dzięki temu blogowi będę miał na to więcej możliwości.

Zapraszam też na Facebooka i Instagram, żeby być na bieżąco ze wszystkim co będę udostępniał na tym blogu oraz na YouTube – Facebook oraz Instagram.

Tyle słowem wstępu. Mam nadzieję, że spodoba Wam się forma prowadzenia bloga i będziecie na niego zaglądali, czytali, komentowali i czasem uśmiechali się podczas lektury :).

Do następnego przeczytania!

Komentarze

TESTY SAMOCHODÓW
VolvoXC60 B5 R-design
Renault Clio
Renault Megane GT Line

Odwiedź Wysokie Obroty: